Prodat


Chcete prodat své auto? Potřebujete rychle peníze? Nechcete se starat o spoustu formalit? Nechcete shánět kupce? O všechno se postaráme a Vaše auto proměníme v peníze.

Výkup vozů za hotové

Váš vůz vykoupíme ihned za nejvyšší možnou Vámi akceptovanou cenu. S penězi za Váš vůz odjedete do 30 minut. Samozřejmostí z naší strany je i převod vozu v registru vozidel a vyřízení všech formalit s tímto spojených. Okamžikem odkoupení Vašeho vozu přebíráme veškeré záruky, včetně technického stavu vozu.

Odkup vozů protiúčtem

Vámi akceptovanou cenu za váš starý vůz odečteme od ceny vozu, který jste si u nás vybrali a Vy doplatíte pouze rozdíl kupní ceny. Váš starý vůz lze použít také jako akontaci na leasing nebo její část. Převod v registru vozidel a všechny související formality zařídíme zdarma za Vás. Samozřejmostí je převzetí veškerých záruk, včetně technického stavu vozu, okamžikem přijetí vozu protiúčtem.

Komisní prodej

Prodej s minimální provizí do 3.000,- Kč. Žádné poplatky za stání, mytí, hlídání vozu atd. Objekt je pojištěn, celý osvětlen, střežen kamerovým systémem a připojen na PCO. Vyčistíme, umyjeme a připravíme vůz k prodeji. Takto upravený vůz nabídneme na internetovém serverech (Cars.cz, Sauto.cz, Autorychle.cz, Annonce.cz, Sbazar.cz a Automix.cz). A to vše zdarma. Pokud si prodej svého miláčka rozmyslíte, nečeká vás žádné překvapení s vysokým storno poplatkem. U nás žádný storno poplatek neplatíte.

Nejlepší reklamy